Rugsėjo 8-oji – Tarptautinė raštingumo diena

Mokykloje 5-8 klasių mokiniai paminėjo Tarptautinę raštingumo dieną. Ji skirta Lietuvos šimtmečiui Penktokai įvairiuose šaltiniuose ieškojo lietuvių poetų eilėraščių apie Lietuvą, gimtąją kalbą, gimtinę. Per pamoką mokėsi raiškiai skaityti. Vėliau klasėje organizavo meninio skaitymo konkursą. 6-8 klasių mokiniai diskutavo apie gimtosios kalbos išsaugojimą, puoselėjimą, raštingumo gerinimą. Penktokai ir šeštokai dailyraščiu perrašė poeto Justino Marcinkevičiaus tekstą „Atgimti tautai ir žmogui“. Išrinkti gražiausiai rašantys mokiniai. O septintokai ir aštuntokai dalyvavo raštingiausio mokinio konkurse. Taigi Tarptautinę raštingumo dieną mokiniai dar kartą akcentavo, kad artėja Lietuvos šimtmetis.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Danutė Dimaitienė