Amatų diena

Tradicine tapusi netradicinė karjeros ir amatų diena buvo tikrai ypatinga: sau mielos veiklos atrado kiekvienas norintis. Veikė žvakių liejimo Kidulių dvare edukacija su Veronika Novickaite, keramikos edukacija su Vytautas Janulaitis ir Julija Macijauskiene bei rankdarbių iš gamtinių medžiagų edukacija”Metų laikai” su Agnė Berlinskaitė. Mūsų mokyklos mokytojai pakvietė į tris edukacinius užsiėmimus: medžio drožinėjimo, kuriam vadovavo Sigitas Mockus, tapybos edukacija „Praeities motyvai dabartyje”, vadovė Džiuljeta Pečiūnaitytė ir „spalvoto meduolio” edukacija su Jolita Valavičiene. Devintokai ir dešimtokai mokėsi planuoti savo tolimesnę karjerą su MPRC Kudirkos Naumieščio skyriaus lektoriais ir dalyvavo psichologės paskaitoje.