Etninės kultūros akcija „VISA LIETUVA ŠOKA”

Rugsėjo 15 dieną Kidulių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo etninėje akcijoje „Visa Lietuva šoka”, kurią mūsų miestelyje organizavo Kidulių dvaro šokių studija „Il ballo della luna“.

Unikalios akcijos tikslas – per tradicinius šokius vienyti Lietuvos žmones, stiprinti jų kultūrinės tapatybės pajautą. Lietuvos žmonės buvo kviečiami tuo pačiu metu susiburti miestuose, miesteliuose, regionų centruose, šalies sostinėje – visose visuomenei atvirose erdvėse, švietimo, kultūros bei kitose įstaigose – ir mokytis tradicinių šokių, šokti juos, kartu dainuoti liaudies dainas, muzikuoti. Akcijos metu buvo rekomenduojama šokti tradicinius lietuviškus šokius, ypatingą dėmesį skiriant savo krašto paveldui.