Knygnešio dienos minėjimas Sudarge

Kovo 16-ąją dieną Kidulių pagrindinės mokyklos 7 ir 9 klasės mokiniai ir jų auklėtojos dalyvavo Sudargo bibliotekos organizuotoje edukacinėje programoje, skirtoje Knygnešio dienai paminėti.

Mokiniai turėjo progos skaityti kirilica parašytus lietuviškus raštus, išbandyti žandaro žiaurumą bei patirti sunkią knygnešytės dalią.

Visi mokiniai parsivežė po mažą knygelę, kurią savo rankomis patys įsirišo. Edukcijos dalyviai taip pat aplankė knygnešio Martyno Sederevičiaus kapą Sudargo kapinėse ir uždegė atminimo žvakeles.

Nuoširdžiai dėkojame Sudargo laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorei Irmai Svetlauskienei, bibliotekininkei Valerijai Endriukaitienei ir Sudargo seniūnijos seniūnei Ritai Grigaitienei už svetingumą ir puikią edukacinę programą.