Pavasario šventė „Paukščiai grįžta namo“

Kovo 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės bibliotekoje vyko pavasario šventė „Paukščiai grįžta namo“. Šį renginį kasmet organizuoja Jurbarko miškų urėdija. Jis vyksta kaskart vis kitoje vietoje. Į šventę susirinko jaunieji miško bičiuliai iš įvairių Jurbarko rajono mokyklų ir darželių bei iš mūsų Kidulių pagrindinės mokyklos.

Renginio metu vyko jaunųjų miško bičiulių būrelių prisistatymai, viktorina apie paukščius, kurią vaikams parengė bibliotekininkės. Bibliotekos parkelyje vyko įvairiausi žaidimai: lenktynės, margučių ridenimas, piešimas su kreidelėmis ant plytelių.

Vaikai padarė ir atsivežė ne tik inkilus, kuriuos miškininkai padėjo įkelti į medžius, bet ir skulptūras padarytas iš gamtinių medžiagų. Mūsų mokyklos paukšteliai nutūpė bibliotekos parkelyje augančiame medelyje.

Šventės pabaigoje vaišinomės miškininkų virta sriuba.