Žibintų šventė – šv. Martyno diena

Lapkričio 10 dieną Kidulių pagrindinės mokyklos languose švietė žibintai, skambėjo vokiškos dainos, vyko integruotos pamokos, o mokytojų kambaryje buvo galima paragauti namuose keptų pyragų ir paaukoti geram tikslui. Taip paminėjome šv. Martyno dieną, kuri Lietuvoje susijusi su paskutinių darbų pabaigtuvėmis, o Vokietijoje uždegant žibintus prisimenami šventojo Martyno geri darbai. Šviesa simbolizuoja gerumą ir gailestingumą, todėl šią dieną prisijungėme ir pyragų dienos akcijos bei aukojome pinigėlius aukok.lt puslapyje.

Be to buvo išrinktos dvi šviesiausios mokyklos klasės, padariusios daugiausiai žibintų ir penki gražiausi žibintai. Džiaugiamės, kad šviesiausiomis šiemet tapo penktokų ir pirmokų klasės.