Išvykos

Saugaus eismo pamokėlė-viktorina „Matyk mane kelyje”

Eismo įvykių, į kuriuos patenka ir nukenčia pėstieji, dažnai ir vaikai, ypač padaugėja rudenį ir žiemą. Šiuo laikotarpiu sudėtingesnės eismo sąlygos, prastesnis matomumas taip pat neatidūs pėstieji sąlygoja nelaimingų atsitikimų kelyje kiekį. Eismo dalyviai nesegi atšvaitų, nevilki ryškiaspalvių liemenių, todėl tampa nematomais arba sunkiai pastebimais kelyje.

Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyriaus socialinė pedagogė Inga Pranskaitienė, žmogaus saugos mokytoja Lijana Lenktaitienė kartu su Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato, Šakių rajono PK viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyr. specialiste Aušra Mackevičiūte sukvietė pradinių klasių mokinius į saugaus eismo pamokėlę –viktoriną „Matyk mane kelyje“. Kad būtų linksmiau į svečius pasikvietėme ir pradinių klasių mokinius iš Kidulių ir Slavikų pagrindinių mokyklų.

Pagrindinis šio renginio tikslas – priminti vaikams saugaus elgesio taisykles kelyje, ypač tamsiu paros metu. Dalyviams buvo labai smagu, kai renginyje pasirodė policijos šuniukas AMSIUS. Jis atvyko kartu su Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato, Šakių rajono PK Viešosios policijos skyriaus viršininke Ramune Girdauskiene, kuri pasveikino dalyvius, primindama, kad tik patys eismo dalyviai gali apsaugoti savo gyvybes ir palinkėjo sėkmės viktorinoje.

Viktorinos dalyviai turėjo atlikti tris skirtingas užduotis: paaiškinti situacijas , spręsti testą ir piešti kelio ženklus. Visas užduotis sąžiningai vertino komisija ir nusprendė kad geriausiai atlikinėti užduotis sekėsi Sudargo „Šaunuolių“ komandai, kuri surinko daugiausiai taškų, antrieji Slavikų „Guminukų“ komanda, tretieji Slavikų „Kelio ženklų“ komanda.

Visos komandos buvo apdovanotos dovanėlėmis ir padėkomis. Neliko nuskriausti ir komandų sirgaliai , kurie už teisingai atsakytus policijos pareigūnės klausimus gavo atšvaitus. Renginį vainikavo saldus saldainių lietus. 🙂

sudargas.sakiai.lm.lt inf.

[justified_image_grid]