Pasaulinė AIDS diena

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena. Šia proga – Kidulių pagrindinės pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai prisijungė prie protų mūšio iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti”. Prieš prasidedant „protmūšiui“ apie AIDS dieną kalbėjo mokyklos socialinė pedagogė Sonata Lazdauskienė ir 8 klasės mokinės Eimina Dirvelytė ir Gabija Jurgilaitė informavo visus apie AIDS.

Po to „Protmūšio“ dalyvių laukė 17 netikėtų, nuotaikingų klausimų, į kuriuos jie labai aktyviai atsakinėjo. Susumavus taškus, paaiškėjo, kad geriausiai pasirodė 8 ir 10 klasės mokiniai. Pasibaigus „Protmūšiui“ buvo paskelbti komandų rezultatai, aptarti atsakymai, o visos komandos apdovanotos saldžiais prizais. Mokiniai džiaugėsi smagiu, įdomiu ir žinias praplėtusiu renginiu.